Alexandrite Lazer İle Etkili Süreç

21 Ekim 2016 Cuma 15:54
Bu haber 1073 kez okundu

Tüm dünya genelinde kullanılan ve olumlu sonuçları ile dikkat çeken lazer tedavi süreçleri, hem etkili oluyor hem de olumlu sonuçlarıyla insanları memnun ediyor. Kişisel bakım konusundaki avantajlar, elbette ki her zaman en üst düzeyde.

Alexandrite Lazer İle Etkili Süreç
Tüm dünya genelinde kullanılan ve olumlu sonuçları ile dikkat çeken lazer tedavi süreçleri, hem etkili oluyor hem de olumlu sonuçlarıyla insanları memnun ediyor. Kişisel bakım konusundaki avantajlar, elbette ki her zaman en üst düzeyde. Bunun yanı sıra teknoloji kullanımıyla birlikte epilasyon ve cilt lekelerinden kurtulmak inanın şimdi çok daha kolay. 755 nm dalga boyu ile çok derine inmeyen ve olumsuz etkileri, en asgari düzeyde olan yöntem, tüm dünya genelinde kabul görmüş muazzam bir yöntem olarak dikkat çekiyor. Ülkemizde medikal sektörün ortaya koyduğu performans ve sağlık kuruluşlarının ona gösterdiği etki, daha bakımlı ve sağlıklı olmak konusunda insanları avantaj sağlıyor. Lekelerden ve cilt problemlerinden daha çok epilasyon konusunda etkili olan bu alexandrite lazer yöntemi, daha çok açık tenli insanlarda etkili çözüm ortaya koyuyor.

Q-Switch Lazer ve İşlevi

Üç farklı dalga boyu ile etkileyici bir yöntem olarak karşımıza çıkan q-switch lazer, daha çok dövme sildirmek isteyen insanların tercih ettiği bir yöntem. Yıllardan beri kullanılan ve gittikçe teknolojisini geliştiren lazer süreci, epilasyon başta olmak üzere cilt problemlerinin çoğunda kullanılıyor. Derideki renk değişikliklerini gidermek, doğal yollarla oluşan pigment sorunlarını ortadan kaldırmak, elbette ki önemli. Bununla beraber insanların kendi yaptırdığı dövmelerden sıkılmaları, çoğunlukla bu tedavi sürecini kullanmayı zorunlu hale getiriyor. Saniyenin milyonda biri seviyesini kısaltılmış adım süresi oldukça etkili bir çözüm üretiyor. Seri, hızlı ve olumlu sonuç veren lazer sisteminin dövmelerden kurtulmak için en geçerli yol olduğunu söyleyebiliriz.

Diyode Lazer Teknolojisi Gelişiyor

Son derece etkileyici ve olumlu sonuçları ile karşımıza çıkar diode lazer, ütüleme lazer sistemi olarak biliniyor. Epilasyon konusunda ortaya koyduğu performans ile birlikte, özellikle bayanların bu gelişimden memnuniyet duyduğunu söyleyebiliriz. Vücudun değişik yerlerinde uygulanmasına rağmen olumlu sonuçları ile dikkat çeken uygulama, açık tenli, fiziksel yapıya son derece uygun bir gelişim. Koyu renk cilt sahip olanlarda da, bu sistemin başarıyla uygulandığını görüyoruz. Lazer epilasyon konusunda önünüzü açan http://estetik.andromed.com.tr/ bilgi birikimiyle her zaman için size yardıma hazır bekliyor.
Anahtar Kelimeler Alexandrite Lazer

Yorum Gönder

@name x