Tanıtım yazısı satışı

16 Ekim 2016 Pazar 11:24
Bu haber 1315 kez okundu

Firma tanıtımlar için internetten reklam fiyatlarının yüksek olması, Google Adwords reklamlarına bütçe ayıramayan firmalar tanıtım yazısı ile organik backlink alarak Google sıralamalarını yükseltme ve bu şekilde kazançlarını artırma yolunu deniyor. Siz de Google sıralamanızı yükseltin, gerekirse Google Adsense gelirlerinizi katlayın.

Tanıtım yazısı satışı
 Firma tanıtımlar için internetten reklam fiyatlarının yüksek olması, Google Adwords reklamlarına bütçe ayıramayan firmalar tanıtım yazısı ile organik backlink alarak Google sıralamalarını yükseltme ve bu şekilde kazançlarını artırma yolunu deniyor.  Siz de Google sıralamanızı yükseltin, gerekirse Google Adsense gelirlerinizi katlayın.

TANITIM YAZISI NE DEMEK?

Tanıtım yazısı fiyatları birbirinden farklı olsa da tüm tanıtım yazısı yayınlatanların ortak hedefi anahtar kelimede spama girmeden yükselmek. Peki spama düşmeden Google aramalarında nasıl yükselinir? İşte birçok kurumun yanıtını merak ettiği soru bu. Google illegal girişimlerin her zaman karşısında olduğu gibi, Google arama sıralamalarına da hile karıştırılmaması için elinden geleni yapıyor. Hilesiz, hurdasız olarak aranmalarda sıra atlamak için en güvenilir sitelerden tanıtım yazısı alabilirsiniz. Tanıtım yazısı konusunda en güvenilen şirketlerden biri olan Tanitimhaberi.com sitelerinizin Google gözünde daha da yükselmesi için organik yöntemler kullanıyor.  Legal yollarla sitenizi ilk sayfaya çıkarmak için haber metni şeklinde yazılan tanıtım yazılarını, en etkili haber ya da teknoloji sitelerinde yayınlıyor. Tanıtımhaberi.com Türkiye’nin en özel siteleri ile çalışıyor.

TÜRKİYE’NİN EN İYİLERİ İLE ÇALIŞIYOR

Haber7.com, yenisafak.com, cumhuriyet.com, webtekno.com gibi onlarca siteden sizin de backlinkiniz olabilir. Yayınlanan yazılarınız silinmesi durumunda Tanitimhaber.com yetkilileri ile irtibata geçip, yazınızı farklı sitelerde yeniden yayınlatabilirsiniz. Tanıtım haberciliği kavramını Türkiye’ye getiren Tanitimhaberi.com ülkenin en gelişmiş yöntemleri ile SEO uyumlu yazılan yazılarınızı internet okurlarının beğenisine sunuyor.


Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x