Onikişubat Öğrenci Etüt Merkezi

11 Eylül 2016 Pazar 19:56
Bu haber 1454 kez okundu

Özel Onikişubat Etüt Merkezi Kahramanmaraş'ta etüt merkezi arayanlar için yeni bir umut oldu. Türkiye'nin en iyi etüt merkezleri içinde gösterilen Kahramanmaraş Özel Onikişubat Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi hangi yönleri ile diğer merkezlerden ayrılıyor?

Onikişubat Öğrenci Etüt Merkezi
 Bu çalışmaların, özel olarak yapılması ve öğrenciyle birebir iletişim kurulabilen kurumların tercih edilmesi, oldukça önemlidir. Özel Onikişubat Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi sabahçı ve öğlenci ilk ve ortaokul öğrencileri için düzenlediği eğitim programları ile derslere takviye konusunda Kahramanmaraş şehrimizde hizmet vermektedir.

Kahramanmaraş Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi yanında bulunan etüt merkezinde ilkokul ve ortaokul öğrencileri 6 kişilik sınıflarda eğitim görüyor.

Kız ve Erkek Öğrenciler için Ayrı Sınıflar

Kız ve erkek öğrenciler için ayrı sınıflarda eğitim görme imkânı olan etüt merkezi programı içeriğinde, öğrencilerin seviyelerine göre gruplandırıldığı ve en etkili şekilde eğitim desteği aldığı bir sistem yürütülmektedir.

Öğrencilerin sosyalleşmeleri için de gerekli olan desteği almalarını sağlayan ders programlarının yanında, düzenli beslenmeleri için de iyi bir beslenme düzeni dahilinde, yemek hizmeti de verilmektedir.


Her sınıfın 6 kişiden oluşması ve her öğrenci ile yakından ilgilenme imkanı dahilinde özel bir etüt ders programı sağlanması ile hizmet verilmektedir.

TEOG Sınavına Yönelik Çalışmalar

Öğrencilerin en çok desteğe ihtiyacı olan sınavlardan TEOG ile ilgili destek alabilmeleri için de özel ders programları ve seviyeye yönelik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Bir etüt merkezinden beklediğiniz her şey, Onikişubat Etüt Merkezi sayesinde çocuklarınız için en uygun koşullarda sağlanabilmektedir. Dini değerler eğitimi ile bu konuda da bilgi sahibi olacak olan çocuklarınız,  kız ve erkek öğrencilerin ayrı sınıflarda öğrenim görmesi imkanı ile, güvenerek yararlanabileceğiniz bir kurumdur.

 Özel Onikişubat Öğrenci Etüt Merkezi

Sosyal Aktiviteler

Çocukların hem öğrenmesi hem de sosyalleşmesi için satranç sınıfları, zeka oyunları, hızlı okuma ve matematik eğitimleri ile İngilizce eğitimi verilmektedir.

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için ders programı ile paralel olarak eğitim verilirken, aynı zamanda sosyal aktiviteler konusunda da çocukların kafalarını dağıtmaları sağlanmaktadır. Ayrıca gezi programları kapsamında da sosyalleşme sağlanarak, eğitim ve öğrenme sürecinin daha iyi bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Aileler için Seminerler

Çocukların evde de sistemli çalışmalarına devam etmeleri için ailelere yönelik seminer programları kapsamında rehber öğretmenler tarafından düzenlenen toplantılar yapılmaktadır.

Bu toplantılarda öğrencilerin durumu, ev ortamındaki davranış ve uyum sorunları gibi bir çok konu hakkında velilerin bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Çocuklarınızı emanet edeceğiniz Onikişubat Öğrenci Etüt Merkezi, öğrencilerin deneyimli hizmet kadrosu eşliğinde, Kur’an eğitiminden İngilizce eğitimine kadar her ders için destek çalışmalar vermektedir.


Özel Onikişubat Öğrenci Etüt Merkezi

İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Çalışmalar

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik çalışmalarla, her öğrencinin seviyesine ve ders programına uygun olarak düzenlenen etüt dersleri, haftanın beş günü verilmektedir.

Özel Onikişubat Etüt Merkezi Kahramanmaraş'ta etüt merkezi arayanlar için yeni bir umut oldu. Türkiye'nin en iyi etüt merkezleri içinde gösterilen Kahramanmaraş Özel Onikişubat Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi hangi yönleri ile diğer merkezlerden ayrılıyor?

Okulda alınan eğitimin bazen yeterli gelmediği durumlarda, öğrencilerin bu konuda destek alması ve yoğun bir şekilde çalışmaları gerekmektedir. Ancak özel durumlarda bu süre haftada 3 gün olarak düzenlenebilmektedir. Öğrencilerin beslenme ihtiyaçlarının da karşılandığı kurumlarda, sabahçı ve öğlenciler için özel programlar düzenlenmektedir.

Kurumsal

Özel Onikişubat Etüt Merkezi Kahramanmaraş ilinde hizmet veren ve depreme dayanıklı olan bir yapıda tasarlanmış olan bir binanın içinde yer almaktadır.

Necip Fazıl Kadın ve Çocuk  Hastanesi’nin yanında bulunan ve merkezi bir konumda bulunan merkezimiz, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı onaylı bir merkezdir. Her ailenin güvenilir bir şekilde tercih edebileceği merkezimiz, istediğiniz zaman size destek verecektir.

İLETİŞİM KANALLARIMIZ

Adres: Mimar Sinan Mahallesi 48041 Sokak No:3/B (Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Yanı) Onikişubat / Kahramanmaraş

Ücretsiz Danışma Hattı: 0850 346 74 78

Telefonlar: 0344 215 18 81 – 0531 966 18 18

E-posta: bilgi@onikisubatetutmerkezi.com 


Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Bekir 3 ay önce yorumlandı

kahramanmaraşın en iyi etüt merkezi bence onikisubat etüt merkezi

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

rasim 8 ay önce yorumlandı

bayramdan sonra 7. sınıf eğitimleri hemen başlıyor mu acaba

15 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ferhat 8 ay önce yorumlandı

kardeşim de burada eğitim görüyor. teşekkürler hocalarım

16 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

sevilay 8 ay önce yorumlandı

çok güzel bir yer. herkese tavsiye ederim.

35 Kişi beğendi.