Diyarbakır'da uçak düştü!

12 Aralık 2016 Pazartesi 22:57
Bu haber 552 kez okundu

Diyarbakır'da korkunç bir gelişme yaşandı F-16 tipi savaş uçağımızın düştüğü gelen son dakika bilgileri arasında. Son dakika Diyarbakır haberine göre, bugün akşam saat 19.45 sıralarında Diyarbakır hava limanı yakınlarında Türk F-16 uçağının daha bilinmeyen bir nedenden dolayı düştüğü bildirildi.

Diyarbakır'da uçak düştü!
 Diyarbakır'da korkunç bir gelişme yaşandı F-16 tipi savaş uçağımızın düştüğü gelen son dakika bilgileri arasında. Son dakika haber Diyarbakır haberine göre, bugün akşam saat 19.45 sıralarında Diyarbakır hava limanı yakınlarında Türk F-16 uçağının daha bilinmeyen bir nedenden dolayı düştüğü bildirildi. Diyarbakır'daki uçak kazasında kaptanların ise fırlatma koltuğuyla kurtularak sağ oldukları dile getirildi. İşte tüm ayrıntılar.

Diyarbakır'da F-16 uçağımız düştü. Gelen son dakika haberlere göre Diyarbakır haberlerine gündeme bomba gibi düştü, Çarıklı köyü yakınlarında medya merkezlerine ulaşan haberlere göre Türk F16 uçağının düştüğü bildirildi. Diyarbakır'da olan kazanın hemen peşinden bölgeye çok sayıda ambulans gönderilirken, kaptan üsteğmen'in sağ olarak kurtulduğu gelen son dakika haberleri arasında. Diyarbakır'daki düşen F-16 düşmesi haberine göre F16 kazasına yönelik tüm ayrıntıları ve son dakika gelişmelerini haberimizden izleyebilirsiniz.
Diyarbakır'da F-16 uçağı düştü
Edinilen ilk bilgilere göre, Diyarbakır 2. Strateji Hava Kuvvet Komutanlığı 8. Ana Jet Üssü'nden eğitim emelli havalanan F-16 savaş uçağı düştü. Uçağın Çarıklı Yeşildere mevkiinde düştüğü düşünülüyor. Düşen F-16 savaş uçağının kaptanının atlayarak sağ kurtulduğu belirtiliyor.
Diyarbakır'da F-16 savaş uçağı düştü. Gelen ilk bilgilere göre kaptanın düşen uçaktan sağ kurtulduğu belirtildi.
Edinilen ilk bilgilere göre, Diyarbakır 2. Strateji Hava Kuvvet Komutanlığı 8. Ana Jet Üssünden eğitim emelli havalanan F-16 savaş uçağı düştü. Uçağın Çarıklı Yeşildere mevkiinde düştüğü düşünülüyor. Güvenlik kaynaklarından yapılan izahta, "12.12.2016 günü saat 19.32 sıralarında ilimiz Mardin yolu Çarıklı Tavşantepe mevkiinde jandarma bölgesinde F-16 uçağımızın düştüğü saptamış, uçak pilotunun sağ ve sıhhat vaziyetinin iyi olduğu ve paraşütle atlayarak kurtulduğu, yapılan mülakatta uçağın saldırı neticesi düşürüldüğünü beyan etmiş" denildi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x