İstanbul'da eşzamanlı DEAŞ opearsyonu

27 Ekim 2016 Perşembe 09:23
Bu haber 399 kez okundu

İstanbul'da DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyon başlatıldı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince başlatılan eş zamanlı operasyonda çok sayıda IŞİD mensubu gözaltına alınırken, özel timler operasyonlara eşlik etti.

İstanbul'da eşzamanlı DEAŞ opearsyonu
İstanbul'da DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyon başlatıldı.  Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince başlatılan eş zamanlı operasyonda çok sayıda IŞİD mensubu gözaltına alınırken, özel timler operasyonlara eşlik etti.

Türkiye'nin Suriyelileri kabul etmesinin ardından birçok ilde adeta kamp kuran DEAŞ teröristlerinin gizli operasyonlarla tek tek temizlenmesi planlanıyor. 15 Temmuz'da FETÖ tarafından tezgahlanan darbe teşebbüsünde de uyuyan DEAŞ teröristlerinin uyandırılacağı yönünde iddialar dile getirilirken, sınırların açılması ve Suriye'de bulunan DEAŞ ve PKK'lı büyük bir grubun ülkeye sokulması planlanıyordu. Darbe gerçekleşemediğinden bu ihanet teşebbüasü de yarım kalmış oldu. FETÖ ile işbirliği yapan iki terör örgütü mensuplarına bundan böyle daha sık operasyonlar düzenlenecek..

Haber Kolaj
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x