Zeynep Nur Koşan 3 yıl ile yırttı

28 Ekim 2016 Cuma 20:59
Bu haber 763 kez okundu

İstanbul Kadıköy'de kırmızı ışık ihlali yaparak üniversiteli Feride Büşra Taşlı'nın ölümüne sebebiyet veren psikolog Zeynep Nur Koşan 15-16 ay ile yırttı. Zeynep Nur Koşan, Feride Büşra Taşlı, Zeynep Nur Koşan vine yayından kaldırıldı.

Zeynep Nur Koşan 3 yıl ile yırttı
İstanbul Kadıköy'de kırmızı ışık ihlali yaparak üniversiteli Feride Büşra Taşlı'nın ölümüne sebebiyet veren psikolog Zeynep Nur Koşan 15-16 ay ile yırttı. 

Zeynep Nur Koşan'ın son paylaştığı vinede bir otomobilin kızı ezdiğini ve ardından kahkaha attığını görmüştük. Bu vinenin paylaşıldığı hesap ve diğer tüm sosyal medya hesaplarını kaza sonrası kapatan Koşan'a, dün gerçekleşen duruşmanın ardından 3 yıl 10 ay hapis cezası verildi. Yalnız, 671 sayılı kanun hükmünde kararname gereği sanığın herhangi bir yatacak süresi yok. Adli kontrolle geçireceği bir 15-16 aylık süresi var. 

Mahkeme,  Feride Büşra Taşlı'nın da kusurlu olduğu yönünde karar verdi. Sanık Zeynep Nur Koşan'ın asli kusurlu olması ve bu minvalde bir canlının ölümüne neden olmasına rağmen 3 yıl gibi çok hafif bir ceza alması internet kullanıcıları tarafından da eleştirildi. Hakimlerin böyle bir kararı, kendi kızlarının ölümü sonrasında verip vermeyecekleri soruldu.

Karar sonrası  Feride Büşra Taşlı'nın babası da isyan etti. Erol Taşlı, "Davamız sonuçlandı ama biz istinaf mahkemesine giderek bir üst mahkemeye itirazımızı yapacağız. Ben 30 yıl bu devlete hizmet ettim ve emekli oldum ama devletime karşı hiç bir şeyim yok. Milletvekillerine çok kırgınım. Bu yasayı nasıl imzaladılar nasıl yaptılar. Ben kızımın katilini hiç affetmedim ki vicdanen onlar affediyorlar. Ben kızımın katilini vicdanen affetmedim ve hakkımı da helal etmiyorum. Bu aşamada da Muzaffer Koşan ve ailesine de seslenmek istiyorum daha her şey bitmedi. Onları vicdanlarıyla baş başa bırakmak istiyorum. Bu kadar video, sanık, tanık kayıtları varken hale olayı saptırmaya çalıştılar" şeklinde konuştu.

Zeynep Nur Koşan'ın son paylaştığı o korkunç vine şöyleydi:

Paylaşım linki: http://notvine.co/user/1108354839848632320/

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Resim

Gün 7 ay önce yorumlandı

bu yasalarla bu kadar... adam öldürmenin en rahat yolu bu.kaldırıma çıkıp ezsen de kaç gün yatacağın belli.bu yasaları değiştirme yetkisi olanların da nelerle meşgul olduğunu görüyoruz.yazık bu ana baba kuzularına...yazık bu ülkenin insanlarına...

23 Kişi beğendi.