Aamir Khan Türkiye'ye gelecek mi?

14 Eylül 2016 Çarşamba 21:34
Bu haber 1531 kez okundu

Aamir Khan’ın 2016 yılında gösterime girecek olan Dangal filmi Türkiye’de de vizyona girecek mi? Aamir Khan fanları, Dangal filminin Türkiye’de vizyona girmesi için büyük bir çaba harcarken, resmi bir yetkilinin Aamir Khan’ı Dangal filminin galası için Türkiye’ye davet ettiği ortaya çıktı.

Aamir Khan Türkiye'ye gelecek mi?
 Aamir Khan’ın 2016 yılında gösterime girecek olan Dangal filmi Türkiye’de de vizyona girecek mi? Aamir Khan fanları, Dangal filminin Türkiye’de vizyona girmesi için büyük bir çaba harcarken, resmi bir yetkilinin Aamir Khan’ı Dangal filminin galası için Türkiye’ye davet ettiği ortaya çıktı.

Dnaindia.com’da yer alan habere göre Hindistan’ın Türkiye Büyükelçisi Burak Akçapar, Aamir Khan’ın son filmi Dangal’ın Türkiye’de de gösterime girmesi için büyük bir kulis faaliyeti içinde. Akçapar ayrıca Aamir Khan’ın gösterim için Türkiye’ye gelmesi için de görüşmeler yapıyor. Dnaindia’nın haberine göre Türk Büyükelçi geçtiğimiz gün ünlü aktör Aamir Khan’la görüştü. Son karar henüz verilmedi ancakBüyükelçi’nin davete olumlu yanıt alacağından emin olduğu ifade ediliyor.

Dangal filminde bir güreş eğiticisini canlandıran Aamir Khan’ın güreşçi kızlarını eğitmesi ve başarıya ulaştırması konu ediliyor. Haberde Türklerin ata sporu olan güreşin anlatıldığı bu sinema filminin Türkiye’de gösterime girdirilmesinin ünlü aktör Khan tarafından da çok istendiğini ancak son kararın yapımcı firmalarca verileceğinin altı çiziliyor.

Koyu bir Aamir Khan hayranı olan Hindistan’ın Türkiye Büyükelçisi Burak Akçapar, geçtiğimiz yıl bir tv programında Aamir Khan’ı Türkiye’ye bizzat davet etmişti.

Aamir Khan’ın Dhom3 adlı filmi Türkiye’de gösterime girmişti.

Dangal filminin konusu:

Aamir Khan, Dangal’da Mahavir Phogat adlı eski bir güreşçidir. Phogat,  kızları Geeta ve Babita Phogat’ın antrenörlüğünü yapan bir babayı canlandıracak.

Bazı kaynaklar dört kızdan bahsediyor. Aamir Khan, filmde 19-29-55 yaşlarında görünecek.

Aktör,Ghajini filmindeki gibi kaslı bir görünümde olmak için özel bir antrenörleçalıştı. Hem vücut yapan Khan hem de 20 kilo aldı.


Haber Kolaj
Anahtar Kelimeler Aamir Khan haberleri

Yorum Gönder

@name x