Arka Sokaklar'ın Uğur Pektaş'ı Kurtlar Vadisi Pusu'da

17 Eylül 2016 Cumartesi 21:50
Bu haber 791 kez okundu

Kurtlar Vadisi Pusu ekibine bilinen oyunculardan Uğur Pektaş dahil oldu. Uğur Pektaş kimdir.

Arka Sokaklar'ın Uğur Pektaş'ı Kurtlar Vadisi Pusu'da
 Türk televizyonlarının en çok izlenen ve en uzun soluklu dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu, Arka Sokaklar’dan tanınan Uğur Pektaş ile büyük oranda anlaştı.

Kurtlar Vadisi Pusu yapımcısı Pana Fim, Memati karakterinin boşluğunu bir türlü dolduramadı. Uzun sürdir bu alandaki eksikliği bitirmek isteyen yapımcılar Arka Sokaklar’da uzun müddet muvaffakiyet ile oynayan Uğur Pektaş’la anlaştı. Başarılı oyuncunun yeni sezon çekimlerine hemen katılması beklense de yapımcı firmadan daha izah gelmedi.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, bu sezon hangi kanalda yayın hayatına gireceği ise merak konusu. Pana Film kanala ait bir resmi izah yapmadı ancak müzakerelerin büyük bir hızla sürdüğü de gelen dedikodular arasında.

Uğur Pektaş kimdir?

Uğur Pektaş (d 16 Nisan 1979 İstanbul) Türk oyuncudur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde bulundu. Arka Sokaklar dizisinde oynadı. 19 Haziran 2008'de kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile izdivaç etmiştir. Murathan isminde bir erkek çocukları olmuştur. Arka Sokaklar dizisinden Gamze Özçelik ile birlikte ayrılmış; ancak İlker İnanoğlu'nun diziden ayrılmasından sonra diziye tekrar geri dönmüştür. İnanoğlu daha sonra yeni sezonla beraber ekibe geri dönmüştür. Onunla beraber eşi Gamze Özçelik'de diziye geri dönmüştür. Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinden ayrılmıştır. 10. sezonda yine ekibe geri dönmüştür.


Haber Kolaj
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x