Burcu Güneş Enbe Orkestrası sahnede

08 Aralık 2016 Perşembe 22:06
Bu haber 953 kez okundu

Müzikseverlerin yoğun alaka gösterdiği Burcu Güneş, Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker AKS dinleti serisi yeni sezonda yeni misafirleri ile müzikseverler ile buluşmaya devam ediyor.

Burcu Güneş Enbe Orkestrası sahnede

AKS dinleti serisi dahilinde Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker’e sahnede sesi ve şarkıları ile kendine hayran bırakan sanatçı Burcu Güneş eşlik etti.

Yoğun ilgi için teşekkür eden Behzat Gerçeker; ‘ Bu akşam bizim için çok özel bir konser olacak. Burcu Güneş ve Enbe orkestrası takriben on gün önce ‘Ağır yaralı’ ismini taşıyan ilk single’ını çıkardı. Albüm bazında ikinci defa bir araya gelmiş olduk.’ diye konuştu.

Müzisyen bir aileden gelen Burcu Güneş de şarkılarına eşlik eden AKS dinleyenlerine sahnede teşekkürlerini iletti. Burcu Güneş; ‘ Ağır yaralı’ isimli single’ımızdan sonra ilk kez akustik bir konserle seyircilerimizle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. ‘Ağır yaralı’ on günlük müddet içerisinde digital ortamda çok iyi bir dinlenme sayısına erişti. Klibimizi Gürcan Çeltek çekti. On gündür yayınlanıyor. Gürcan’a bizden sonra ‘Burcu Güneş kadar bizi güzel çek diye öneri gelmiş. Demek ki işimizi çok iyi yaptık’ diyerek izleyenleri ile mutluluğunu paylaştı.

Sahnede Kayahan ve Ajda Pekkan’dan da şarkılar seslendiren Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker gecenin kapanışını ise Burcu Güneş’in sevilen parçası ‘Ay Şahit’ ile yaptı.

Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker AKS akustik konser serisine 8 Aralık Işın Karaca, 22 Aralık Yüksek Sadakat ve 28 Aralık Betül Demir ile devam edecek.

Muhteşem müzik dinletisini kaçırmamak için yerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın. Biletler, AKS Gişe ve Biletix’de…

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x