Çağatay Ulusoy hastanede kriz çıkardı

02 Şubat 2017 Perşembe 22:11
Bu haber 621 kez okundu

Gece saatlerinde İçerde dizisinin yakışıklı oyuncusu ve birçok genç kızın hayranlık duyduğu Çağatay Ulusoy hastanede adeta kriz çıkardı.

Çağatay Ulusoy hastanede kriz çıkardı
 Gece saatlerinde İçerde dizisinin yakışıklı oyuncusu ve birçok genç kızın hayranlık duyduğu Çağatay Ulusoy hastanede adeta kriz çıkardı. Yaşadığı bir rahatsızlık sonucu hemen hastaneye götürülen Çağatay basın mensupları ile karşı karşıya kalınca elinden geleni ardına koymadı.

Karaciğer Yetmezliği Şüphesi

Yediği bir yemekten olduğu söylense de hastanede çalışan insanların verdiği bilgilerde ünlü oyuncunun karaciğer yetmezliği ile birlikte hastaneye getirildiği öğrendi. Uzun zamandan beridir hastaneye gelen oyuncunun hastalığının şuan için ciddiyetin altında olduğu belirtilirken kimilerine göre de basit bir grip vakası ile getirildi.

Dublör Kullanmaya Çalıştı

Çağatay Ulusoy uzun bir süre hastanede kalması ile birlikte acil kapısında bulunan otopark girişinden çıkmaya çalıştır. Basın mensupları ile bu anlarda karşı karşıya kalan ünlü oyuncu görevlilerden birini dublör olarak kullanmaya çalışınca ortalığa ilginç görüntüler çıktı. Arabasını tamamen sıfır yanaştırarak içeriye birini gönderen Çağatay hiç beklenmedik bir anda başka araba ile kaçtı.

Basın Muhabirlerinin Üzerine Araç Sürdü

Ünlü oyuncunun şoförlüsü ise kapının önünde bulunan magazin muhabirlerinin üzerine araç sürerek birçok kişiye adeta gözdağı verdi. Olay ilgili yaralanan olmasa da şoförün bu hamlesi ile birlikte birçok kişi yaralanmaktan son anda kurtuldu.

Çağatay Ulusoy ile yaşanan bu gelişme ile birlikte ünlü oyuncunun yakın arkadaşlarından biri, ‘Yaptığı bu duruma anlam veremiyorum. Ünlü kompleksi bu olsa gerek. Basın mensupları senin için orada çıkıp bir açıklama yapmak sorulan bir soruya cevap vermek bu kadar zor olamaz. Yaptığın strateji basınla konuşmadan daha da zordu. Umarım bir daha böyle bir harekette bulunmazsın’ dedi. Ünlü oyuncunun kendisinden veya menajerinden şuana kadar herhangi bir açıklama yapılmazken birçok konuda da söylentiler devam ediyor. 


Haber Kolaj
Anahtar Kelimeler İçerdeÇağatay Ulusoy

Yorum Gönder

@name x