Cüneyt Arkın en sevilen aktör oldu

15 Ekim 2016 Cumartesi 23:06
Bu haber 777 kez okundu

Türk sinemasının en yakışıklı oyuncusu olan Cüneyt Arkın internet aleminin de en sevilen aktörü seçildi. 500'den fazla sinema filmi çeken ve Türk halkının gönlünde taht kuran Cüneyt Arkın Türlere tarihlerini de hatırlatan bir oyuncuydu. Yapılan ankette Cüneyt Arkın en sevilen sinema oyuncusu oldu.

Cüneyt Arkın en sevilen aktör oldu
 Türk sinemasının en yakışıklı oyuncusu olan Cüneyt Arkın internet aleminin de en sevilen aktörü seçildi. 500'den fazla sinema filmi çeken ve Türk halkının gönlünde taht kuran Cüneyt Arkın Türlere tarihlerini de hatırlatan bir oyuncuydu.

Hayatının en verimli döneminde sosyal içerikli filmlere yönelen Arkın, seyircisini her karede büyülemeyi başardı. Türk Sinemasının Sultanı olan Türkan Şoray, birçok filmde birlikte rol aldığı Cüneyt Arkın'ı "Dünyanın en yakışıklı insanı" olarak tanımladı. 

Son yıllarda sosyal medyada yaptığı anketlerle hem siyaset hem de sanat dünyasında çokça konuşulan anket sitesi secimanketi.tv, Türkiye'nin en sevilen sinema oyuncularının kimler olduğunu belirlemeye çalıştı. Sitede başlatılan ankete şu ana kadar 56 bin kişiden fazla katılım oldu. Anketten çıkan sonuca göre Türk halkı en çok Cüneyt Arkın'ı seviyor. Yapılan ankette Cüneyt Arkın'ı, Kemal Sunal ve Tarık Akan izledi.

Yorum Gönder

@name x