Diriliş Ertuğrul yeni sezona başlıyor

20 Eylül 2016 Salı 23:13
Bu haber 3444 kez okundu

Türkiye'nin yeni efsane dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, 3.Sezona ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri TRT1 ekranlarında ne zaman yayınlanmaya başlayacak? İzleyicisi sabırsızlıkla yeni bölümün başlayacağı günü bekliyor. Diriliş Ertuğrul 3.Sezon yeni bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul yeni sezona başlıyor
 Türkiye'nin yeni efsane dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, 3.Sezona ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri TRT1 ekranlarında ne zaman yayınlanmaya başlayacak? İzleyicisi sabırsızlıkla yeni bölümün başlayacağı günü bekliyor.

Geçtiğimiz iki sezonda Çarşamba günü akşamlarının ekranlara sanki kilitleyen dizisi Diriliş Ertuğrul'da yeni bir gelişme var.

Sezon bitiminin hemen peşinden çok merak edilen Diriliş Ertuğrul dizisi 3.sezon ne vakit başlayacak? suali cevap buldu.
Reyting rekorları kıran dizinin yeni sezonunda neler olacak?, diziye hangi yeni oyuncular gelecek? sualleri merak edilen diğer sualler. İşte yanıtları ve diğer tüm ayrıntılar haberkolajcom'da..
Ekranlarının en sevilen dizisi ecdadımızı başka bir deyişle Osmanlı İmpartorluğu'nun kuruluş senelerini konu alan Diriliş Ertuğrul ve dizinin yeni sezonu başka bir deyişle 3. sezonu konusunda tüm aktüel gelişmelerihaberimizden izleyebilirsiniz

EFSANE DİZİ NE VAKİT BAŞLIYOR?

Milyonların eli kulağında beklediği Diriliş Ertuğrul 3. sezon geçen sene 30 Eylül tarihinde başlamıştı. Bu yıl 28 Eylül'de TRT 1 ekranlarında bulunması bekleniyor.

TRT 1 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul, 2. sezonu ile de reytingleri alt üst etti.


Sezon bitiminin ardından bu yana ise sevilen dizinin 3. sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Dizinin fenomenleri sosyal medya hesaplarında dizisinin yeni bölümleri için sabırsızlıkla beklediklerini dile getirdi.

Tarihi konuları elen alan diziler furyasının parçalarından olan TRT'nin sevilen dizisi "Diriliş Ertuğrul" yayınlandığı günden beri bir hayli beğeni topladı ve sevilerek izlendi.

Sezon finali yaparak 2. senesini de geride bırakan dizinin 3. sezonu merak ediliyor ve izleyiciler şimdiden yeni sezonun ilk bölümü ile ilgili bilgilere erişmeye çalışıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 3.SEZON 

Milyonların eli kulağında beklediği Diriliş Ertuğrul 3. sezon geçen sene 30 Eylül tarihinde başlamıştı. Bu yıl 28 Eylül'de TRT 1 ekranlarında bulunması bekleniyor. Yeniden soluk kesen bir sezon ile ekranlara gelmeyi amaçlayan Diriliş Ertuğrul 3.sezon çok konuşulacak. Diğer taraftan Bizans döneminin işlenmesi beklenen Diriliş Ertuğrul 3.sezon 1. bölüm fragmanı daha yayımlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren fragmanı ve bu sezon konusunda tüm gelişmeleri haberkolaj.com'dan izleyebilirsiniz..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 59. bölümündeErtuğrul, Noyan’ı yakalayarak bir sefer daha Saadettin Köpek’in oyununu bozdu. Ertuğrul, Noyan’ı öldürmediği gibi, Turgut’un öldürmesine de müsaade etmedi.

Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul’un yanından hem de obadan ayrıldı. Ertuğrul ise Noyan’ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek’le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetinde.

Diriliş Ertuğrul 62. yeni bölüm fragmanı izle (Yeni Sezon)


Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x