Dizi bu bölümde yere çakıldı

13 Aralık 2016 Salı 09:54
Bu haber 1371 kez okundu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yoluna dolu dizgin devam ediyor. ATV ekranlarının beğeniyle izleyen dizisi Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz her Salı saat 20:00'de ATV ekranlarında yayınlanıyor. Detaylar haberkolaj.com'da.

Dizi bu bölümde yere çakıldı
 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yoluna dolu dizgin devam ediyor. ATV ekranlarının beğeniyle izleyen dizisi Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz her Salı saat 20:00'de ATV ekranlarında yayınlanıyor. Detaylar haberkolaj.com'da.

Reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Ali'nin reyting rekorları kıran diziye dahil olması ile nasıl gelişmelerin olacağı merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır ve Gülmezler çetesi yeniden karşı karşıya gelecek gibi görünüyor, peki kazanan bu defa kim olacak? Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Raci Şaşmaz’ın yapımını üstlendiği başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz 51. yeni bölümü ile 13 Aralık 2016 Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV'de.

HARAMİ DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 51. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HARAMİ DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 50. BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

HARAMİ DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİNDE 50. BÖLÜMÜNDE NASIL GELİŞMELER OLMUŞTU?

Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, Ceylan yıllarca gizlediği sırrını Çakırbeyli ailesiyle paylaşmıştır. Hızır Ali'yi ailenin kabullenmesi hiç de kolay olmayacaktır. Her gün yeni bir meseleyle başa çıkmak zorunda kalan Meryem bu sefer yuvasının yıkılacağından kaygı etmektedir. Pek de güzel bir sicile sahip olmayan Hızır Ali'nin Çakırbeyli sülalesine katıldıktan sonra kendine nasıl bir yol seçeceği de merak konusudur... Bunca meselenin arasında Zeyno için kendi derdinden ehemmiyetlisi yoktur. Gözünü karartır ve çok büyük bir hata yapmanın eşiğine gelir. Köşeye sıkışan Özkan yeni tasarılarını devreye sokmak için kolları sıvar. Bu sırada Ünal da Özer ve Özkan üzerinden devletle pazarlığa oturacaktır. Gülmezler çetesinin eylemlerinden bunalan Hızır eylemlerini hızlandırma kararı alır lakin Salih Gülmez, Hızır'ı bitirmek için çoktan harekete geçmiştir dahi.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x