Ebru Gündeş'in ne kadar malvarlığı gündemde

29 Eylül 2016 Perşembe 13:07
Bu haber 310 kez okundu

Evliliği süresince Reza Zarrab tarafından lüks armağanlara boğulan Ebru Gündeş'in mal varlığı ortaya çıktı.

Ebru Gündeş'in ne kadar malvarlığı gündemde
 Evliliği süresince Reza Zarrab tarafından lüks armağanlara boğulan Ebru Gündeş'in mal varlığı ortaya çıktı.
Mart ayında AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de gözaltına alınan 6 senelik eşi Reza Zarrab'dan boşanmaya karar veren ve evlilik sözleşmesi bulunduğundan Zarrab'la mal paylaşımı yapmayacağı ortaya çıkan Ebru Gündeş'in mal varlığıyla alakalı değişik iddialar ortaya atıldı.

BOŞANIRKEN HİÇBİR ŞEY İSTEMEYECEK

Çift, evlilikleri müddetince Zarrab'ın Gündeş'e aldığı lüks armağanlarla gündeme gelmiş, tanınmış sanatçı Ebru Gündeş şarkıcı bu vaziyete "Reza bana Mars'ı alacak" diyerek reaksiyon göstermişti. Boşanma davasında rastgele bir talepte bulunmayacak olan Gündeş'in oturdukları yalı ile 'Duty Free' isimli yarış atını da eşine geri verdiği ortaya çıktı.

YALIYI ZARRAB'A DEVRETTİ

* Reza Zarrab, Kanlıca'daki Mehmet Arif Bey Yalıları'ndan ikisini 2011'de satın almak istedi, ancak banka kredisi konusunuda mesele yaşadı. Çift, meselesi çözmek için iki yalıyı ayrı ayrı kredi çekerek satın aldı.

Gündeş, kendi üzerine kaydettirilen, ancak kredi borcunu Zarrab'ın ödediği yalıyı 8 Ocak'ta borç biter bitmez Zarrab'a devretti.

4 HANESİ VAR; BİRİNDE ANNESİ BİRİNDE ABİSİ OTURUYOR

* Ebru Gündeş'in yıllar önce Millet ve Acerkent'ten aldığı hanelerden birinde annesi, diğerinde abisi yaşıyor. Evliliği boyunca konserlerine, tv programlarına ve reklam çekimlerine ara vermeyen şarkıcı, 6 senelik evliliği boyunca da yalnızca Sapphire Rezidans'tan bir daire aldı. Gündeş'in, Etiler-Nispetiye Caddesi'nde de 1+0 dairesi bulunuyor.

TANINMIŞ TABLO DA GÜNDEŞ'İN ÜZERİNE KAYITLI DEĞİL

* Katıldığı bir müzayedede Nazmi Ziya'nın kendi evini resmettiği tablosunu 1 milyon 50 bin liraya satın alan Reza Zarrab'ın yapıtı yılbaşı armağanı olarak Ebru Gündeş'e armağan ettiği öne sürülmüştü. O tablo da Gündeş'in üzerine kayıtlı değil.

YARIŞ ATINI ZARRAB'A GERİ VERMİŞ

* Ebru Gündeş, Reza Zarrab'ın doğum gününde armağan ettiği 'Duty Free' isimli yarış atını da, at yarışları ile ilgili bilgi sahibi olmadığı gerekçesiyle 2.5 sene önce Zarrab'a geri verdi.

ÖZEL UÇAĞI KULLANMIYOR, YALIDAN TAŞINACAK

* Gündeş'in Zarrab'a ait özel uçağı kullanmadığı ve yaşadığı yalıdan taşınmayı düşündüğü, kızının düzenini bozmayacak şekilde yeni bir hane arayışına girdiği de gelen bilgiler arasında.


Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x