Ecem Uzgör: Güzel olduğumu ifade etmiyorum

17 Eylül 2016 Cumartesi 09:11
Bu haber 292 kez okundu

Top Model of the World 2016 yarışmasına katılıp dereceye giremeyen Ecem Uzgör, güzel olduğunu öne sürmediğini söyledi.

Ecem Uzgör: Güzel olduğumu ifade etmiyorum
 Top Model of the World 2016 yarışmasına katılıp dereceye giremeyen Ecem Uzgör, güzel olduğunu öne sürmediğini söyledi.

Kurban Bayramı sebebiyle Yalova'da ikamet eden ailesini ziyaret eden 26 yaşında olan Ecem Uzgör, gazetecilere yaptığı izahta, 8 senedir İngiltere'de yaşadığını ve 5 senedir da profesyonel manada modellik yaptığını söyledi.

Ecem Uzgör, Almanya'da gerçekleştirilen Top Model of the World 2016'nın "modellik yarışması" olduğunun vurgulayarak, şöyle konuştu: "Müsabaka birkaç hafta önce yapıldı. Açıkçası çok şaşırdım. Her şey bir anda gelişti. Sosyal medya kullanıcıları taçlı resmimi görünce beni Türkiye güzeli zannettiler. Oysa ben Türkiye'yi modellik yarışmasında temsil ettim. İnsanlar beni taçla gördüğü için güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil ettiğimi düşündü. Bir resmimi koymuştum. Buradan açıklar almaya başlamıştım. Şu anda yarım dakikada bir ileti alıyorum. Bilhassa Instagram ve Facebook patlamış vaziyette."

Uzgör, yorumlara çok şaşırdığını dile getirerek, "Güzel olduğumu öne sürmüyorum. Sosyal medyadaki yorumların sanki patlamasına şaşırdım. Bu vaziyet beni ve ailemi üzdü.

ŞARKICIYIM, KEMANCIYIM

Ben müzisyenim. Müziğimi kitlelere eriştirmek istediğim için açıkçası bu vaziyeti kullanacağım. Yaptığım müzikle gündemde olmak istiyorum. Şarkıcıyım, kemancıyım. Ayrı olarak müzik grubumuz var. Grup personellerini da ülkemize getirteceğiz. Albüm yapmayı düşünüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Sosyal medyada hesabına bir hayli düzmece hesap açıldığını da aktaran Ecem Uzgör, "Twitter hesabım yok. 30 düzmece hesap açılmış. Bunların hepsi yanlış." ifadesini kullandı. (ensonhaber)


Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x