Fahriye Evcen neden bu kadar mutlu

12 Eylül 2016 Pazartesi 00:28
Bu haber 534 kez okundu

Fahriye Evcen'in Kucağı Neden Güllerle Dolu? Bu yıl attıkları her adımla magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasına girerken Fahriye Evcen'in koca bir buket gül ile çektirdiği resim bir anda herkesin merakını çekti.

Fahriye Evcen neden bu kadar mutlu
 Fahriye Evcen'in Kucağı Neden Güllerle Dolu? Senenin çifti attıkları her adımla magazin medyasının en çok konuşulan isimleri arasına girerken Fahriye Evcen'in koca bir buket gül ile çektirdiği resim bir anda herkesin merakını çekti.

Sonsuz Aşk filminin çekimleri esnasında Burak Özçivit'ten sürpriz bir armağan alan Fahriye Evcen, kucağındaki güllerle alakalı hislerini izah etti ve Burak Özçivit'e olan aşkını yine duyuru etti. İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivit mutluluğunun teferruatları Türkiye'nin en güncel haber sitesi haberkolaj.com'da..

Fahriye Evcen'in yüzünde güller açtı

"Yüzümdeki mutluluğun sebebi Burak Özçivit, setin ilk gününe çiçeğim ve sete gelen tatlıyla başladım. 'Sonsuz Aşk' filmimiz hayırlı olsun" notuyla paylaşılan resim Evcen'in takipçilerinden binlerce beğeni alırken sosyal medyanın romantik çifti Sonsuz Aşk dizisinin setinden merhaba diye konuştu. Fahriye Evcen'in yeni projesi olan Sonsuz Aşk filminin çekimleri tüm hızıyla devam ederken gül buketinin yanında sete gelen tatlı da gözden kaçmadı. Burak Özçivit,  Fahriye Evcen'in mutluluğu için her şeyi düşünürken mutluluğunun sebebinin Burak Özçivit olması düşman çatlatır cinsten. 

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ne vakit izdivaç edecekler?

Sene romantik çifti 2016 yazında izdivaç edecekler dendi ancak beklenen olmadı . Bilindiği gibi Burak Özçivit Kara Sevda dizisinin çekimlerine yine başladı. Oldukça yoğun bir tempoda çalışan çiftin 2017 baharında izdivaç edecekleri öne sürülmekte.


Fahriye Evcen Kimdir?

4 Haziran 1986 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu, Almanya'da büyüdü. Bir geziiçin geldiği Türkiye'de Oya Aydoğan'ın programına izleyici olarak bulunduğu sırada Aydoğan onu keşfetti ve yapımcılarla tanıştırdı. Yaprak Dökümü isimli dizide Necla karakterini canlandırarak yıldızı parlayan oyuncu herkes tarafından bilinen oldu. Necla ve Oğuz'un yaşadığı olayların anlatıldığı Yaprak Dökümü'nde dizinin sevilen karakterlerinden birisi oldu. Cennet ve Aşk Tutulması isminde iki sinema filmine imza atan Evcen, eğitimini Boğaziçi Üniversitesi'nde tarih bölümünden bitirdi. Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit'le beraberlik yaşayan Evcen, yeniden Özçivit'le birlikte Aşk sana benzer isimli sinema filminde oynadı.Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x