Game of Thrones başlıyor

15 Kasım 2016 Salı 22:21
Bu haber 1110 kez okundu

Game of Thrones'ta kimin öleceği ile ilgili sosyal medyada çok farklı isimler önplana çıkarıldı. Game of Thrones fragmanından yeni bölümle ilgili çok değişik senaryolar üretildi. Son bölümden esinlenerek yeni bölüm ile ilgili tahminde bulunan dizinin takipçileri kimin öleceğini de şimdiden haber verdiler.

Game of Thrones başlıyor
 Game of Thrones'ta kimin öleceği ile ilgili sosyal medyada çok farklı isimler önplana çıkarıldı.  Game of Thrones fragmanından yeni bölümle ilgili çok değişik senaryolar üretildi. Son bölümden esinlenerek yeni bölüm ile ilgili tahminde bulunan dizinin takipçileri kimin öleceğini de şimdiden haber verdiler.

Büyük ölüm sahnesinde kim ölecek?  Game of Thrones ölecekler klasmanında ölüm sahnesi nasıl olacak? Game of Thrones’un 6. Sezon finalinden sonra Time dergisinin haberine göre ölecek isim Arya Stark. Yeni sezonda izleyiciden ayrılması beklenen isim Arya Stark olacak gibi.


Annesi ve kardeşinin intikamı için yola çıkan ve türlü zorluklarla karşılaşan Arya Stark'ın ölüm listesinde fanlar arasında da çok büyük tartışmalar yaşanıyor. İnternet efsanesine dönüşen ise fragmandaki yeşil gözlerinde sahibinin Cercei Lannister olduğu yönünde. Mavi gözlü olan da Melisandre.
Anahtar Kelimeler Arya Stark

Yorum Gönder

@name x