İrem Derici'ye son darbe!

23 Ağustos 2016 Salı 00:04
Bu haber 229 kez okundu

Rıza Esendemir ile biten evliliğinin hemen peşinden Selami Şahin’in erkek çocuğu Öncü Şahin ile 3 aydır aşk yaşayan İrem Derici'nin aşkı son sürat devam ederken konu ile iddiaların arkı arkası da kesilmiyor.

İrem Derici'ye son darbe!
 

Rıza Esendemir ile biten evliliğinin hemen peşinden Selami Şahin’in erkek çocuğu Öncü Şahinle 3 aydır aşk yaşayan İrem Derici’nin aşkı son sürat devam ederken konu ile iddiaların ardı arkası da kesilmiyor.

İrem Derici ile yaşadığı aşk yüzünden annesi ile yaşadığı hanesi ayrıldığı söylenen Öncü Şahin bu konudaki iddiaları tekzip etti. Öncü Şahin’in aksine ailesi bu vaziyetin yalan olduğu konusunda bir izah yapmazken baba Selami Şahin erkek çocuğunun istediği seçimleri yapacak yaşa geldiğini ve kararlarının kendisini ilgilendireceğini belirtti. Haneden ayrılmasında rastgele bir mahzur olmadığını ve sevgililerinin de olmasının gayet normal olduğunu ifade etti.

Daimi İrem Derici yüzünden erkek çocuğu ile arasının bozulduğu istikametinde haberler yapılan Didem Şahin ise,İrem Derici’yle hiç tanışmadığını belirtirken erkek çocuğunu çok önem verdiğini söyledi.Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x