Nazlı Çelik, Serdar Bilgili ile yeniden evlenecek

05 Ekim 2016 Çarşamba 10:05
Bu haber 502 kez okundu

Başarılı haberci Nazlı Çelik, Serdar Bilgili’nin sulhma önerinini bir şartla kabul etti. Dedikoduya göre Çelik, daha önceki eşiyle yine izdivaç edecek.

Nazlı Çelik, Serdar Bilgili ile yeniden evlenecek
 Başarılı haberci Nazlı Çelik, Serdar Bilgili’nin sulhma önerinini bir şartla kabul etti. Dedikoduya göre Çelik, daha önceki eşiyle yine izdivaç edecek.

Takvim'de yer alan habere göre takriben 6 ay evli kaldıktan sonra yollarını ayıran Nazlı Çelik'le Serdar Bilgili, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde yeniden bir araya gelmişti. Bir senelik ayrılığa dayanamayan ve ilişkilerine ikinci bir talih veren çift, evvelki akşam Bilgili'nin sahibi olduğu Soho House'tan çıkarken objektiflere yansıdı.

Ellerini bir an olsun bırakmayan ve mutlulukları yüzlerinden okunan ikilinin sulhmasının bir koşula bağlı olduğu öne sürüldü.

Tanınmış kişi spiker Nazlı Çelik'in Serdar Bilgili'nin sulhma talebini evlilik koşuluyla kabul ettiği konuşuluyor.

Dedikodulara göre ikili, çok yakında yine nikah masasına oturacak.

Serdar Bilgili, Kahramanmaraş'lı bir ailenin çocuğu olarak 1963 seneninde İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ögretimini Ataköy İlkokulunda, orta ve lise ögretimlerini ise Robert Kolej'de bitirdi.

Yüksek ögretimi için Amerika Birleşik Devletleri'ne (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ) giden Bilgili, Redlands Üniversitesi'nde (Redlands, California) İşletme dalında eğitim gördü. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'deki eğitimini bitirdikten sonra, 1983 seneninde Viyana'da Birleşmiş Milletler'de bir yıl staj yapti. 1984 seneninde Türkiye'ye dönüp iş hayatına atılan Bilgili'nin hali hazırda tekstil, inşaat ve turizm alanlarında faaliyet gösteren şirketleri bulunmaktadır.

Serdar Bilgili'nin BJK'daki yöneticilik kariyeri ise 1992 seneninde BJK İdare Heyeti'na seçilmesiyle başladı. 1992-98 seneleri arasında ara vermeden olarak Süleyman Seba başkanlığındaki BJK İdare Heyetlerinde görev alan Bilgili, bu müddet zarfında Genel Sekreterlik ve Medya Sözcülüğü görevlerinde bulundu.

31 Mart 2002 günü rekor sayıda azanın rey kullandığı seçimde Serdar Bilgili yeniden Beşiktaş Kulübü başkanlığına seçildi. Bilgili 7 bin 363 geçerli oyun 4 bin 78'ini aldı. 

Aktif olarak fotografçılıkla ilgilenen Bilgili, bugüne kadar AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'de iki, Türkiye'de iki olmak üzere toplam dört resim sergisi açtı. Lise döneminde aktif olarak voleybol oynayan Bilgili şimdi ise boş vakitlerinde tenis ve tae-bo sporlarını yapmaktadır.

Evli olan Bilgili bir kız çocuk babasıdır.

İngilizce ve Almanca bilmektedir.


Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x