Recep İvedik 5 Değişen Sahne

28 Ocak 2017 Cumartesi 13:14
Bu haber 641 kez okundu

İlk dört filmi ile gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 filmi ile de iddiasını ortaya koydu. Aslında bu hazırlanan yeni filminin, diğer filmlerden daha iddialı olduğunu söylemek gerekir.

Recep İvedik 5 Değişen Sahne
 İlk dört filmi ile gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 filmi ile de iddiasını ortaya koydu. Aslında bu hazırlanan yeni filminin, diğer filmlerden daha iddialı olduğunu söylemek gerekir.

Fragmanı bile ilk izlenme rekorları kıran Recep İvedik 5 filmi, sosyal medyada oluşan baskılar sebebiyle bazı sahnelerin değiştirilmesine karar verildi.

Azeri Boksör Sahnesi Filmden Çıkarıldı

Fragmanda yanlış anlaşılmalara neden olan Recep İvedik ile Azeri boksörün karşılaşması, özellikle Azerbaycanlı izleyiciler tarafından büyük tepki gördü. O sahne uzun bir şekilde yayınlandığında, aslında çok fazla rencide edici bir durum olmasa da yine de Recep İvedik 5 filminde Azeri boksör sahnesi yayından kaldırıldı.

Bu konuda kendi ağzından açıklama yapan Şahan Gökbakar, Azerbaycanlı kardeşlerimizle aramızda herhangi bir problem istemediğini ve zaten bunun olamayacağını söyledi. Son derece ilginç ve dikkat çekici bir film bizi bekliyor, en azından fragman bu izlenimi veriyor.

Recep İvedik ve kamyoncu arkadaşlarının milli takımda inisiyatifi yer alması, oldukça ilgi çekici müsabakaları da beraberinde getiriyor. Baştan sona ilgiyle izleyeceğinizi umduğumuz bu komedi filminde, çok ilgi çekici ve eğlenceli sahneler bulunuyor.

Filmin Konusu

Arkadaşının vefatı sebebiyle milli takım kafilesine taşıyıcılık görevi Recep İvedik 'e kalıyor. Daha sonraki süreçte milli takım oyuncularının geçirdiği gıda zehirlenmesi, takımın yarışmadan çekilmesi riskini ortaya koyuyor. İşte tam da burada devreye giren ve inisiyatifi ele alan recep İvedik tiplemesi ile halkın gönlünü kazanan Recep İvedik, kendi üslubuyla soruna çözüm getirmek için mükemmel sahneler hazırlıyor.

Filmlerinde argoya yer veren fakat asla küfür kullanmayan Şahan Gökbakar, Recep İvedik tiplemesiyle komedi konusunda çok önemli bir kitleyi arkasına almış durumda. Büyük çalışmalar ve uğraşlarla çekimleri tamamlanan serinin bu beşinci filmi, bakalım isteklerini karşılayabilecek mi?

Anahtar Kelimeler Recep İvedik 5 filmi

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

sinemacı 3 ay önce yorumlandı

beş para etmez bir film daha ve rekor kıracak aynı zamanda bu film de. yani eğitim seviyemiz yerlerde.

0 Kişi beğendi.