Selami Şahin: Lider, İrem Derici ile evlenmeyecek

13 Eylül 2016 Salı 10:34
Bu haber 479 kez okundu

Ünlü yorumcu Selami Şahin, oğlu Lider Şahin'in ünlü şarkıcı İrem Derici ile evlenmeyeceğini açıkladı. Taraflar şaşkın, iki tarafın da konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Selami Şahin: Lider, İrem Derici ile evlenmeyecek
 Türkiye'nin en çok takip edilen şarkıcılarından biri olan, geçtiğimiz yıl Türk şarkıcılar içinde Youtube.com'da en çok izlenen isim olan İrem Derici 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası Yenikapı'da düzenlenen mitingle ilgili çok tartışılacak bir açıklama yapmıştı. Derici, darbelere karşı olduğunu, ancak Yenikapı'ya gidip siyasete malzeme olmayacağını duyurmuştu. Bunun üzerine hem iktidar kanadındaki gazeteciler ve yazarların hem de sanat dünyasındaki isimlerin hışmına uğramıştı. Selami Şahin'in oğlu Lider ile evlilik planları yapan Derici'ye bir kötü haber de Selami Şahin'den geldi. 

Gazetecilere konuşan Selami Şahin, oğlunun İrem Derici ile evlenmeyi düşünmediğini ifade etti. Hem İrem Derici cephesi hem de şarkıcının hayranları bu açıklama üzerine adeta şok yaşadı. Sosyal medya üzerinde Selami Şahin'in Lider ve İrem'in evlilikleri ile ilgili beyanı çokça tartışıldı.  İrem Derici ve Lider Şahin'in de konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

yasemin 8 ay önce yorumlandı

bu ünlüleri de anlamıyorum be birader. daha dün başkasıyla evlenmiştin dövme yapmıştın orana burana. şimdi de başka biri için can atıyorsun. ee tamam bu da olmadı yarın da bir başkasıyla mı tövbe tövbe

26 Kişi beğendi.