Genç Görünmenin Sırrı Gülümsemede Gizli

22 Temmuz 2016 Cuma 11:33
Bu haber 1100 kez okundu

Diş Hekimi, Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu, diş hekimliğinin estetik alanlarına değindi. Bu alanın tel takma, diş eti sorunları, implant, porselen kaplama gibi alanları bir arada barındırdığını belirtti.

Genç Görünmenin Sırrı Gülümsemede Gizli

Diş Hekimi, Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu, diş hekimliğinin estetik alanlarına değindi. Bu alanın tel takma, diş eti sorunları, implant, porselen kaplama gibi alanları bir arada barındırdığını belirtti. Kışlaoğlu, diş estetiğinin kişiye yalnız güzel bir gülüş kazandırmakla kalmadığını, protezin aynı zamanda fonksiyonel de olduğunu belirtti. Dişlere yapılan estetik uygulamaların kişiyi genç göstermesinin yanı sıra özgüveni de iyi anlamda etkilediğini sözlerine ekledi. Sağlıklı gülümseyen kişilerin sosyal hayat ve iş yaşamlarında daha rahat ve başarılı olabildiklerini ifade etti.

İstenen Sonuçlar Elde Ediliyor

Çağdaş Kışlaoğlu, diş estetiğinde bilgisayar yardımlı dizayn sisteminin giderek popülerliğini artırdığını, dişlerinden ya da gülüşünden memnum olmayanların bu yöntemle istedikleri doğal dişlere sahip olduklarını belirtiyor.


Haber Kolaj
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x