Hastane randevu alma sistemi mhrs

09 Ağustos 2016 Salı 06:16
Bu haber 1720 kez okundu

Hastanelerden randevu almak artık çok daha kolay. Hastane randevu alma sistemi mhrs ile hastaneye gitmeden randevunuzu alabilir, doktorunuzu seçebilirsiniz. Hastane randevu alma numarası 182'yı tuşlayarak da internet ortamına gerek duymadan hastaneden randevu talep edebilirsiniz.

Hastane randevu alma sistemi mhrs
 Hastanelerden randevu almak artık çok daha kolay. Hastane randevu alma sistemi mhrs ile hastaneye gitmeden randevunuzu alabilir, doktorunuzu seçebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete konulan hastane randevu sistemi mhrs, hastane kuyruklarına son veriyor. Bekleme yapmadan, dilediğiniz bir zamanda, dilediğiniz doktoru ve sağlık hizmetini seçmenize olanak sağlıyor. 
Hastaneden nasıl randevu alınır?

Çok basit bir biçimde TC kimlik numaranızı girerek hastaneye gitmeden randevu alabilirsiniz. Dilediğiniz hekimi seçebilir, istediğiniz kliniği talep ederek randevu alabilirsiniz. Ayrıca internet bağlantısı olmayanlar, online randevu sisteminden yine de faydalanabiliyorlar. 182 telefon numarasını tuşladıktan sonra, hangi hastanede, hangi doktordan randevu istediğinizi belirterek, randevu sistemini kullanabilirsiniz.

merkezi hastane randevu sistemi mhrs
182 hastane randevu
mhrs hastane randevu al
online hastane randevu
www.mhrs.gov.tr randevu al
mhrs randevu sorgulama
merkezi hekim randevu sistemi
mrsh.gov.tr randevu

Haber Kolaj
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Fotima Karimova 8 ay önce yorumlandı

Cilt

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ahmet gündüz 9 ay önce yorumlandı

Cildiye

0 Kişi beğendi.