Fethullah Gülen Terör Örgütü'nün yeni haber sitesi açıldı

14 Eylül 2016 Çarşamba 16:39
Bu haber 1495 kez okundu

15 Temmuz 2016 günü girişilen darbenin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından Ak Parti hükumetinin muhalafet partileri ile birlikte başlattığı FETÖ operasyonlarında, Fethullah Gülen'e ait binlerce kuruma el konuldu. Samanyoluhaber.com'a erişimin kapatılmasıyla FETÖ shaber3.com ile internetteki takipçilerine ulaşıyor.

Fethullah Gülen Terör Örgütü'nün yeni haber sitesi açıldı
 15 Temmuz 2016 günü girişilen darbenin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından Ak Parti hükumetinin muhalafet partileri ile birlikte başlattığı FETÖ operasyonlarında, Fethullah Gülen'e ait binlerce kuruma el konuldu.

Televizyon kanallarından, radyo istasyonlarına, dershanelerden, etüt merkezlerine kadar binlerce kurum. El konulan kurumların maliyetinin milyardolarları aştığı belirtilirken, FETÖ'cülerin veritabanlarını devlete teslim etmek yerine, kaydederek şekilde kullandıkları ortaya çıktı. FETÖ'nün internet medya organlarından biri olan Samanyoluhaber.comda bulunan 1 milyon 260 bin haber kaşla göz arasında shaber3.com adlı domaine yüklendi. Muazzam bir veri trafiğinin bir anda FETÖ'ye ait başka internet sitelerine yönlendirildiği belirtiliyor.
Türkiye'deki kurumlarına el konulmaya başlandığında Almaya sunucularına taşınan samanyoluhaber.com'un TİB tarafından Türkiye'den girişlere kapatılmasının ardından TİB'de şu ifade ile domainin yasaklandığı duyuruldu:

Bu İnternet sitesi (samanyoluhaber.com) hakkında Ankara Gölbaşı Sulh Ceza Hakimliği'nin 17/07/2016 tarih ve 2016/722 sayılı kararına istinaden Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından KORUMA TEDBİRİ uygulanmaktadır. 

Samanyoluhaber.com'un engellendiğini gören FETÖ'cüler tek yayın organlarının da ismini değiştirerek Türkiye'deki uyuyan hücrelerini uyuşturmaya devam ediyor. FETÖ'nün yeni haber sitesi shaber3.com. Şimdilerde Gülenciler shaber3.com üzerinden haber alma haklarını kullanıyorlar..

Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Alim 8 ay önce yorumlandı

Uyutmaya devam demi

0 Kişi beğendi.