Küre.TV FETÖ için çalışmalara devam ediyor

13 Eylül 2016 Salı 16:14
Bu haber 1229 kez okundu

Türkiye'nin en çok tıklanan sitelerinden biri olan ve telif haklarını satın aldığı dizileri internet üzerinden Full HD formatta yayınlayan Küre Yayıncılık'a ait Küre.TV, kuruma kayyum atanmasının ardından ticari çalışmalarını bir kenara bıraktı ve FETÖ yayınları üzerine çalışmalara başladı.

Küre.TV FETÖ için çalışmalara devam ediyor
 Türkiye'nin en çok tıklanan sitelerinden biri olan ve telif haklarını satın aldığı dizileri internet üzerinden Full HD formatta yayınlayan Küre Yayıncılık'a ait Küre.TV, kuruma kayyum atanmasının ardından ticari çalışmalarını bir kenara bıraktı.

Almanya üzerinden yayınına devam eden Küre TV'ye dizi izletme konusunda verilen haklar geri alındı. Küre TV, Fethullah Gülen'in medya üzerindeki hakimiyetini en çok sağlamlaştıran kurumlardan biriydi. En kaliteli yayınları internet üzerinden canlı olarak izleyicilere servis etmesinin yanında, satın aldığı dizilerin son bölümlerini de Full HD olarak yayınlıyordu. 

Cihan Haber Ajansı ve Samanyolu Televizyonları ile Küre Yayıncılık'a da kayyum atanmasının ardından Almanya merkezli Küre TV, FETÖ'ye muhalif Youtube yayınları üzerinde yoğunlaştı. Youtube videoları içinde FETÖ ve ekibi aleyhine yayınlanan videoları kaldırtmak için yalan beyanlarla Youtube yetkililerine ulaşıyor. Youtube kanal sahipleri eğer konuyla ilgiliyse karşı bildirimde bulunarak Küre.TV'nin FETÖ'nün kurumlarından biri olduğunu ve amaçlarının ülkede darbeye kaynak sağlamak olduğunu ifade ederek Youtube yetkililerine başvuruyor. 1o günlük incelemenin ardından birçok videonun Küre TV ve FETÖ aleyhine yayına tekrar alındığı belirtiliyor.

Haber Kolaj

Yorum Gönder

@name x